Správa pohledávek

Našim klientům nabízíme správu a vymáhání pohledávek, tedy možnost domoci se toho, co povinný dobrovolně neplní. O Vašich vydaných fakturách budeme vést dokonalou evidenci. Můžeme sledovat stav nezaplacených faktur, sledovat dobu splatnosti dle konkrétních zákazníků a tím pro Vás získat důležité informace o platební morálce Vašich zákazníků.

Předžalobní upomínkové řízení

V případě, že Vaši zákazníci nebudou hradit Vaše faktury v termínu, vypracujeme a zrealizujeme pro Vás systém upomínání úhrad. Počínaje automatizovaným tiskem upomínek, přes jejich zasílání a konče telefonickým upomínáním úhrad.

Soudní řízení

Jestliže se nepodaří domoci se dlužné částky v předžalobním upomínkovém řízení, jsme připraveni Vás zastupovat prostřednictvím renomovaného advokáta JUDr. Petra Faltuse i soudní cestou.

Exekuční řízení

V případě, že je třeba Vaše pohledávky řešit exekučně, spolupracujeme s renomovanou exekutorskou kanceláří Exekutorský úřad Praha 3, Mgr. Jan Vedral, která vždy vyšla našim klientům maximálně vstříc.

Kontaktujte nás

Telefon
+420 725 851 061

E-mail info@eSperta.cz
hotline@eSperta.cz

Adresa Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3

Vybíráme z referencí

S paní Koželuhovou spolupracuji již od svých podnikatelských začátků. V současné době využíváme její neocenitelné služby v oblasti vedení účetnictví a zpracování mezd pro naši firmu. Velmi oceňuji osobní přístup, pracovní nasazení a schopnost vše rychle bez problémů vyřešit. Firma eSperta Consulting s.r.o. nám poskytuje kompletní servis, včetně poradenství. Díky tomu se můžeme věnovat práci, které rozumíme s vědomím, že účetnictví naší firmy je v dobrých a schopných rukou. Martina Novotnájednatelkaelektronické kurzy s.r.o.

Sdílejte s přáteli

Top