eSperta se stala obětí počítačového útoku

Dne 23.6.2014 okolo třetí hodiny odpolední rozeslal prostřednictvím emailudebt@esperta.cz neznámý hacker napříč republikou e-maily s výzvou k zaplacení několika tisíců korun.

Zpráva se tváří jako upozornění nejmenované banky a v příloze obsahuje smlouvu s Krajským úřadem Kraje Vysočina a jihlavskou nemocnicí, která ale po otevření infikuje počítač virem.

Doporučujeme na tento email nereagovat, protože banky a všechny tyto organizace neustále vyzývají, že tímto způsobem nikdy se svými klienty nekomunikují. Pokud už e-mail otevřete, rozhodně neotvírejte přílohu. Pokud se už počítač nakazí, měli byste se neprodleně obrátit na IT specialistu.

Společnost eSperta Consulting s.r.o. se 23.6.2014 v 19:53 připojila k řadě poškozených a podala trestnímu oznámení na neznámého pachatele.

Diskuze


Kontaktujte nás

Telefon
+420 725 851 061

E-mail info@eSperta.cz
hotline@eSperta.cz

Adresa Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3

Vybíráme z referencí

Ekonomika, účetnictví – dva obory, které ve škole nepatří mezi oblíbené, ale v životě je potřebujeme stále víc. Finanční gramotnost je u české mládeže a bohužel i osob středního věku na velmi nízké úrovni – to je skutečnost, ve které se odráží častá platební neschopnost fyzických i právnických osob – vědomě i nevědomě. Najít odborníky v ekonomické a účetní oblasti je jako hledat jehlu v kupce sena – dělat to chce každý, ale málokdo má reálné měřitelné výsledky. Já takové odborníky našel. Jmenují se eSperta Consulting s.r.o. Celý tým je složen s profesionálů a hlavně z lidí, kteří staví na základních morálních hodnotách, jako je uctivost, pokora, důvěra, poctivost a lidskost. Jan Frk, Helena Koželuhová nebo Ivana Jakubcová jsou přímí lidé, profesionálové ve všech směrech, na které je především spolehnutí. Děkuji za to, že takové společnosti, takoví lidé, jsou. Mgr. Michal Krčmářjednatel a marketingový ředitelPink Penguin s.r.o.

Sdílejte s přáteli

Top