O nás

Společnost eSperta Consulting s.r.o. poskytuje služby na velmi vysoké úrovni. V našem týmu jsou certifikovaní specialisté, uznávaní širokou, laickou i odbornou, veřejností. Naši zaměstnanci jsou, pro svou erudici, každoročně zváni na prestižní mezinárodní konference, workshopy, kulaté stoly nebo odborná setkání různých pracovních skupin, které se věnují řešení odborných problematik na celorepublikové úrovni.

Snažíme se s klienty budovat dlouhodobou spolupráci, klademe důraz na profesionální přístup, s ohledem na individuální požadavky a specifika konkrétních potřeb. Přesvědčit se můžete v sekci Reference.

Naši partneři


Kontaktujte nás

Telefon +420 725 851 061
+420 725 414 095

E-mail info@eSperta.cz
hotline@eSperta.cz

Adresa Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3

Vybíráme z referencí

S paní Koželuhovou spolupracuji již od svých podnikatelských začátků. V současné době využíváme její neocenitelné služby v oblasti vedení účetnictví a zpracování mezd pro naši firmu. Velmi oceňuji osobní přístup, pracovní nasazení a schopnost vše rychle bez problémů vyřešit. Firma eSperta Consulting s.r.o. nám poskytuje kompletní servis, včetně poradenství. Díky tomu se můžeme věnovat práci, které rozumíme s vědomím, že účetnictví naší firmy je v dobrých a schopných rukou. Martina Novotnájednatelkaelektronické kurzy s.r.o.

Sdílejte s přáteli

Top