O nás

Společnost eSperta Consulting s.r.o. poskytuje služby na velmi vysoké úrovni. V našem týmu jsou certifikovaní specialisté, uznávaní širokou, laickou i odbornou, veřejností. Naši zaměstnanci jsou, pro svou erudici, každoročně zváni na prestižní mezinárodní konference, workshopy, kulaté stoly nebo odborná setkání různých pracovních skupin, které se věnují řešení odborných problematik na celorepublikové úrovni.

Snažíme se s klienty budovat dlouhodobou spolupráci, klademe důraz na profesionální přístup, s ohledem na individuální požadavky a specifika konkrétních potřeb. Přesvědčit se můžete v sekci Reference.

Naši partneři


Kontaktujte nás

Telefon +420 725 851 061
+420 725 414 095

E-mail info@eSperta.cz
hotline@eSperta.cz

Adresa Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3

Vybíráme z referencí

Dlouhodobě spolupracujeme s jednatelkou firmy eSperta Consulting s.r.o. paní Helenou Koželuhovou. Naše úzká spolupráce v oblasti vedení účetnictví a mezd se prolíná až k našim vlastním zákazníkům a přináší perfektní zpracování veškeré agendy a spokojenost s řešením požadavků. Její vstřícnost, rychlost a pracovní nasazení je pro nás nepostradatelné. Vždy se můžeme na výsledky její práce spolehnout. Monika Rakováekonomická ředitelkaFOR-TIROP, a.s.

Sdílejte s přáteli

Top