O nás

Společnost eSperta Consulting s.r.o. poskytuje služby na velmi vysoké úrovni. V našem týmu jsou certifikovaní specialisté, uznávaní širokou, laickou i odbornou, veřejností. Naši zaměstnanci jsou, pro svou erudici, každoročně zváni na prestižní mezinárodní konference, workshopy, kulaté stoly nebo odborná setkání různých pracovních skupin, které se věnují řešení odborných problematik na celorepublikové úrovni.

Snažíme se s klienty budovat dlouhodobou spolupráci, klademe důraz na profesionální přístup, s ohledem na individuální požadavky a specifika konkrétních potřeb. Přesvědčit se můžete v sekci Reference.

Naši partneři


Kontaktujte nás

Telefon
+420 725 851 061

E-mail info@eSperta.cz
hotline@eSperta.cz

Adresa Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3

Vybíráme z referencí

Využívám nejen ekonomické služby, ale i právní poradenství, bez kterého se dnešní podnikání neobejde. Velmi oceňuji osobní přístup a pečlivé řešení mých požadavků.Také je pro mne důležité, že dostávám aktuální informace týkající se legislativních změn, které již nastaly nebo se chystají a také průběžné informace, týkající se ekonomického hospodaření mé firmy. Kompletní servis a profesionální přístup pracovníků firmy eSperta Consulting mi umožňuje soustředit se pouze na předmět mého podnikání. Tato spolupráce je pro mne velkým přínosem. Miroslav KoželuhmajitelMojefengshui

Sdílejte s přáteli

Top