O nás

Společnost eSperta Consulting s.r.o. poskytuje služby na velmi vysoké úrovni. V našem týmu jsou certifikovaní specialisté, uznávaní širokou, laickou i odbornou, veřejností. Naši zaměstnanci jsou, pro svou erudici, každoročně zváni na prestižní mezinárodní konference, workshopy, kulaté stoly nebo odborná setkání různých pracovních skupin, které se věnují řešení odborných problematik na celorepublikové úrovni.

Snažíme se s klienty budovat dlouhodobou spolupráci, klademe důraz na profesionální přístup, s ohledem na individuální požadavky a specifika konkrétních potřeb. Přesvědčit se můžete v sekci Reference.

Naši partneři


Kontaktujte nás

Telefon
+420 725 851 061

E-mail info@eSperta.cz
hotline@eSperta.cz

Adresa Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3

Vybíráme z referencí

Ekonomika, účetnictví – dva obory, které ve škole nepatří mezi oblíbené, ale v životě je potřebujeme stále víc. Finanční gramotnost je u české mládeže a bohužel i osob středního věku na velmi nízké úrovni – to je skutečnost, ve které se odráží častá platební neschopnost fyzických i právnických osob – vědomě i nevědomě. Najít odborníky v ekonomické a účetní oblasti je jako hledat jehlu v kupce sena – dělat to chce každý, ale málokdo má reálné měřitelné výsledky. Já takové odborníky našel. Jmenují se eSperta Consulting s.r.o. Celý tým je složen s profesionálů a hlavně z lidí, kteří staví na základních morálních hodnotách, jako je uctivost, pokora, důvěra, poctivost a lidskost. Jan Frk, Helena Koželuhová nebo Ivana Jakubcová jsou přímí lidé, profesionálové ve všech směrech, na které je především spolehnutí. Děkuji za to, že takové společnosti, takoví lidé, jsou. Mgr. Michal Krčmářjednatel a marketingový ředitelPink Penguin s.r.o.

Sdílejte s přáteli

Top