Poradenské služby

V souladu s vizí naší společnosti, tedy komplexně se postarat o požadavky a potřeby stávajících i potenciálních zákazníků a na základě požadavků našich klientů, jsme rozšířili působnost i o oblast poradenství a to v oblastech ekonomiky, práva a eGovernmentu. Protože víme, jak složitá je pro běžného člověka, firmy, ale i veřejnou správu orientace ve stále se měnícím právním a metodickém rámci, dovolte nám, ať se o to postaráme za Vás.

Nabízíme Vám objektivní a nezávislé poradenství našich specialistů, kteří nejsou finančně motivováni tak, aby upřednostňovali jedno řešení před druhým. Jelikož je pro nás odbornost na prvním místě, klademe velký důraz na neustálé vzdělávání a rozšiřování znalostí a dovedností našich pracovníků, protože požadavky se neustále mění a přibývají nové, přesně tak, jak to doba nebo tlak celé společnosti v těchto oblastech přináší.

Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s více než padesáti obchodními partnery, troufáme si říci, že jsme schopni vybrat to nejlepší a nejvhodnější řešení pro Vás i Vaši organizaci.


Kontaktujte nás

Telefon +420 725 851 061
+420 725 414 095

E-mail info@eSperta.cz
hotline@eSperta.cz

Adresa Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3

Vybíráme z referencí

Vysoce si cením spolupráce s Helenou Koželuhovou, která pro naši společnost zajišťuje účetnictví. Paní Koželuhová velice rychle reaguje na veškeré mé dotazy a ochotně pomáhá při řešení účetních operací. Naší spolupráce si vážím a těším se na další spolupráci. Rudolf DolejškajednatelHBSpedice s.r.o.

Sdílejte s přáteli

Top