Poradenské služby

V souladu s vizí naší společnosti, tedy komplexně se postarat o požadavky a potřeby stávajících i potenciálních zákazníků a na základě požadavků našich klientů, jsme rozšířili působnost i o oblast poradenství a to v oblastech ekonomiky, práva a eGovernmentu. Protože víme, jak složitá je pro běžného člověka, firmy, ale i veřejnou správu orientace ve stále se měnícím právním a metodickém rámci, dovolte nám, ať se o to postaráme za Vás.

Nabízíme Vám objektivní a nezávislé poradenství našich specialistů, kteří nejsou finančně motivováni tak, aby upřednostňovali jedno řešení před druhým. Jelikož je pro nás odbornost na prvním místě, klademe velký důraz na neustálé vzdělávání a rozšiřování znalostí a dovedností našich pracovníků, protože požadavky se neustále mění a přibývají nové, přesně tak, jak to doba nebo tlak celé společnosti v těchto oblastech přináší.

Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s více než padesáti obchodními partnery, troufáme si říci, že jsme schopni vybrat to nejlepší a nejvhodnější řešení pro Vás i Vaši organizaci.


Kontaktujte nás

Telefon
+420 725 851 061

E-mail info@eSperta.cz
hotline@eSperta.cz

Adresa Bořivojova 878/35
130 00 Praha 3

Vybíráme z referencí

Ekonomika, účetnictví – dva obory, které ve škole nepatří mezi oblíbené, ale v životě je potřebujeme stále víc. Finanční gramotnost je u české mládeže a bohužel i osob středního věku na velmi nízké úrovni – to je skutečnost, ve které se odráží častá platební neschopnost fyzických i právnických osob – vědomě i nevědomě. Najít odborníky v ekonomické a účetní oblasti je jako hledat jehlu v kupce sena – dělat to chce každý, ale málokdo má reálné měřitelné výsledky. Já takové odborníky našel. Jmenují se eSperta Consulting s.r.o. Celý tým je složen s profesionálů a hlavně z lidí, kteří staví na základních morálních hodnotách, jako je uctivost, pokora, důvěra, poctivost a lidskost. Jan Frk, Helena Koželuhová nebo Ivana Jakubcová jsou přímí lidé, profesionálové ve všech směrech, na které je především spolehnutí. Děkuji za to, že takové společnosti, takoví lidé, jsou. Mgr. Michal Krčmářjednatel a marketingový ředitelPink Penguin s.r.o.

Sdílejte s přáteli

Top